Diamentowe i Złote Gody. Uroczysty jubileusz w sali balowej

Diamentowe i Złote Gody. Uroczysty jubileusz w sali balowej
W sali balowej Starego Domu Zdrojowego pary małżeńskie świętowały Diamentowe i Złote Gody. Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadany przez Prezydenta RP, wręcza burmistrz, wójt lub prezydent miasta
 
Na wstępie uroczystości jubilaci usłyszeli Marsz Weselny Mendelsona, najbardziej znany fragment uwertury koncertowej do „Snu nocy letniej Szekspira”. Skomponowany przez Feliksa Mendelssohna w 1842 roku. Był też toast szampanem, a także wspólna pamiątkowa fotografia. 
   Serdeczne gratulacje jubiltom za długoletnie przeżycie złożył burmistrz Dariusz Reśko. Życzył im jeszcze długich i pogodnych lat życia, w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu.
   W tym roku Diamentowe Gody świętują: Stanisława i Stanisława Dopart, Krystyna i Jan Hejmej, Władysława i Kazimierz Łukaszyk, Genowefa i Tomasz Źrółka. Natomiast 50 – lecie pożycia małżeńskiego obchodzą: Maria i Sylwiusz Birtus, Aniela i Józef Bulanda, Jadwiga i Józef Długosz, Paulina i Mikołaj Dziadyk, Maria i Zbigniew Gawlik, Emilia i Jan Kulig Zdzisław Kustra, Helena i Andrzej Machnik, Elżbieta i Tadeusz Musiał, Irena i Andrzej Tyliszczak, Teresa i Marian Widełko oraz Zofia i Piotr Wolak. 


(MK). fot. UM Kryica - Zdroj. 

 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: UM Krynica - Zdrój.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica