Drzwi otwarte w Zespole Szkół Ponadgimnazjanych im Jana Pawła II.

Drzwi otwarte w Zespole Szkół Ponadgimnazjanych im Jana Pawła II.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Krynicy - Zdroju (20 marca) otworzył drzwi dla tegorocznych absolwentów gimnazjów, a także ich rodziców. Wybór szkoły jest bardzo ważny, gdyż decyduje nie tylko o dalszym kierunku edukacji, ale i przyszłości zawodowej. 

Wybrana szkoła powinna mieć bardzo dobrą opinię, bogatą historię i tradycję, być powiązana z trendami na rynku pracy, dobrze przygotowywać do matury. - "Nasza placówka otrzymała certyfikat bezpiecznej szkoły, a w wychowaniu kładziemy nacisk na wartości znane Janowi Pawłowi II". - mówi Janina Złotnicka, dyrektor ZSP. Jednocześnie zachęca do rozpoczęcia edukacji w tej placówce. - „Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze nauczycielskiej - jest jedną z najnowocześniejszych placówek w Powiecie Nowosądeckim. Ukończenie ZSP im Jana Pawła II zagwarantuje dobry start w dorosłe życie”.
  Szkoła posiada bardzo dobrą bazę nauczania, nowoczesne pracownie przedmiotowe z tablicami interaktywnymi, multimedialne sale językowe, polonistyczne, matematyczne, hotelarskie, ekonomiczne, komputerowe, mechaniczne, gastronomiczne, a także bibliotekę z nowoczesnym systemem wypożyczania książek oraz czytelnię. Placówka jest bezpieczna i funkcjonalna, posiada monitoring. Budynek jest też przystosowany dla uczniów niepełnosprawnych. W ZSP realizowane są projekty dofinansowane przez UE, które rozwijają zainteresowania przedmiotowe, a także umożliwiają uczestniczenie w bezpłatnych kursach językowych i zawodowych, kończących się certyfikatami.
    W programie Otwartych Drzwi znalazła się prezentacja kierunków kształcenia oraz zajęć pozalekcyjnych, artystyczne występy, a także pokazy kulinarne i degustacje wypieków przygotowanych przez uczniów technikum gastronomicznego oraz technikum hotelarskiego.
 
Małgorzata Kareńska
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica