FIRMA WIŚNIOWSKI WSPÓŁGOSPODARZEM KONGRESU STOWARZYSZENIA EDSF

FIRMA WIŚNIOWSKI WSPÓŁGOSPODARZEM KONGRESU STOWARZYSZENIA EDSF
Firma WISNIOWSKI jako jeden z największych producentów bram, drzwi i ogrodzeń w Europie stale angażuje się w rozwój branży. Dlatego jako członek Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Drzwi, Bram i Przesłon (EDSF), stała się także współgospodarzem dwudniowej konferencji, na którą zaproszeni zostali producenci z całej Europy. Konferencja, której gospodarzem był hotel Heron***** w Siennej, odbyła się na początku lipca, a jej tematem przewodnim były nowe możliwości rozwoju produktów i przekazu informacji o ich właściwościach.

EDSF to prężnie rozwijające się stowarzyszenie, pozostające liderem w dziedzinie rozwoju produktów, które zrzesza wielu producentów z branży produkcyjnej. Jego rola jest budowanie świadomości tworzenia bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań, zgodnych z obowiązującym prawodawstwem europejskim i krajowym. Bezpieczeństwo i jakość to obecnie kluczowy temat w branży, poruszany na każdym etapie projektowania i produkcji.

W pierwszym dniu kongresu uczestnicy mieli okazje zwiedzić zakład produkcyjny firmy WISNIOWSKI, największego, wciąż zwiększającego swoja pozycje na rynkach zagranicznych producenta w regionie. Tego rodzaju doświadczenie pozwala nie tylko na pokazanie, jak ważna dla producenta jest jakość produktów, ale także na zaprezentowanie, ze zaplanowany w każdym szczególe proces produkcyjny spełnia bardzo istotna role. Zaraz potem goście udali się na konferencje, na której omawiane były tematy w poszczególnych grupach tematycznych. Miedzy innymi poruszano kwestie świadczenia serwisu i konserwacji produktów. Tematyka bardzo ważna ze względu na to, ze obecnie mniej niż 1/3 zamontowanych bram podlega specjalistycznym przeglądom serwisowym.

Dyskutowano także nad zagadnieniami z dziedziny zużywanej energii i produktów ognioodpornych, planując przy tym nowe możliwości komunikacji, ułatwiające klientom dostęp do wiedzy na temat proponowanych rozwiązań. Uczestnicy debatowali o tym, jak ważne jest wprowadzanie na rynek i serwisowanie produktów o wysokim standardzie. Konferencja dodatkowo miała na celu odświeżenie kontaktów biznesowych oraz doskonalenie wiedzy w dziedzinie tematów dedykowanych poszczególnym grupom produktów. Była to doskonała okazja do wymiany informacji i doświadczeń dotyczących obsługi, rozwoju produktów i ogólnych kwestii związanych z produkcja zgodna z normami europejskimi.

 
MTV 24
Źródło : SPECJALISTA DS. PUBLIC RELATIONS

 
Autor: MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica