Forum Ekonomiczne: "Wieczór KrakowInMalopolska 2011"

Forum Ekonomiczne: "Wieczór KrakowInMalopolska 2011"
Tradycją Forum Ekonomicznego   stało się, że drugiego wieczoru prezentuje się Miasto Kraków. Tym razem „Wieczór KrakowInMałopolska 2011” odbył się 8 września (czwartek) w Pijalni Głównej. 

Spotkanie otworzył Marek Sowa, marszałek Województwa Małopolskiego, który powiedział – „Region Małopolski jest atrakcyjny dla turystów, przyciąga inwestorów i młodych ludzi. Ale przede wszystkim jest życzliwy dla swoich mieszkańców. Tą życzliwością chcę państwa powitać. Czujcie się jak u siebie w domu i wracajcie do nas często”
     W programie wieczoru znalazł się koncert polskiego zespołu „Brathanki”, łączącego żywiołowe elementy folku, popu i rocka. Na estradzie zaprezentowały się też „Dziewczyny” czyli Ania Karamon i Aleksandra Nowak. Wraz zespołem wykonały utwory ze swojego debiutanckiego albumu „Dziewczyny z sąsiedztwa”. 
    Atrakcją był pokaz magicznych umiejętności Aleksandry Konofalskiej, białoruskiej artystce sand art. (sztuka na piasku). Przy pomocy ziarenek piasku przedstawiła urzekającą historię, zakończoną napisem: 2011. Krakow in Małopolska. In Europe.
    Wieczór Krakowski prowadziła Monika Piątkowska, pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Marki Kraków.

Małgorzata Kareńska
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica