HIT NA LATO 2012 poleca MALOPOLSKIE.TV

HIT NA LATO 2012 poleca MALOPOLSKIE.TV
Gwiazda lata 2012
My heart is bleeding zostało odtworzone na Youtubie tysiące razy, a słuchacze nie mogą się mylić, to po prostu jest już niekwestionowany hit. Najlepiej twórczość Ruxandry Bar obrazuje komentarz fana: "Your voice is magical and you are an exceptionally beautiful woman"
Utwór pomimo smutnej tematyki jest niezwykle przyciągający poprzez magnetyczny głos wokalistki, a klip który się ukazał do My heart is bleeding zwróci uwagę każdego, za sprawą nietypowej urody Ruxandry, która od dawna pracuje jako modelka.

http://www.youtube.com/watch?v=vvIRQ7yBMhM&feature=plcp

Ruxandra Bar odniosła już sukces w świecie modelingu, teraz przyszedł czas na karierę muzyczną. Swoim unikalnym głosem zwróciła na siebie uwagę dj’a i producenta Adriana Siny. Nie dość, że naturalnie piękna to ogromnie utalentowana. Od dziecka uczyła się gry na fortepianie, baletu i malarstwa. Sztuka jest jej przeznaczona. Dopiero rozpoczyna swoją karierę, ale posiada umiejętności które w połączeniu z wrodzonym talentem z pewnością pozwolą na spełnienie marzenia i zostanie gwiazdą muzyki pop.
Opracował i poleca ; M & A Media

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica