Kraków to stan umysłu. Miss Polski – twarzą kampanii reklamowej

Kraków to stan umysłu. Miss Polski – twarzą kampanii reklamowej
„Kraków to stan umysłu”. Takie hasło widnieje na billboardach skierowanych głównie do potencjalnych studentów w ramach kampanii, której twarzą została m.in. Katarzyna Krzeszowska, Miss Polski 2012. Piękna kryniczanka w grodzie Kraka  studiuje grafikę użytkową.


- Przez tę kampanię chcemy pokazać, że nasze miasto jest idealne nie tylko do studiowania, ale także do kreowania własnej osoby, swojego charakteru, do rozwijania swoich pasji i umiejętności. Chcemy pokazać, że Kraków jest najlepszy i dlatego to najlepsi zostali twarzami kampanii – mówi Magdalena Sroka, zastępca prezydenta Krakowa ds. kultury i promocji.
     Katarzyna Krzeszowska za największe atuty Krakowa - jako miasta do studiowania wymienia jego klimat, którego nie da się opisać oraz ludzi o bardzo różnych zainteresowaniach. Oprócz Miss Polski w akcji biorą też udział Maciej Kot, brązowy medalista Mistrzostw Świata w skokach narciarskich i Michał Gazda, zdobywca złotego medalu w Robot Challenge.
     Reklamy zachęcające do studiowania w Krakowie można zobaczyć od wczoraj (16 kwietnia) przez dwa tygodnie w kilku polskich miastach (Warszawa, Katowice, Kielce, Lublin i Rzeszów). Kampania outdoorowa ma młodym ludziom ułatwić podjęcie decyzji o wyborze zarówno kierunku studiów, jak i miejsca. 
     Sesję zdjęciową zrealizowano w krakowskim Muzeum Sztuki Współczesnej, koncepcję graficzną opracowała agencja Opcom, a za jej realizację odpowiada firma Business Consulting. Reklama ukaże się również w dzienniku „Rzeczpospolita" – w wydaniu z najnowszym „Rankingiem Szkół Wyższych".

Tekst red. Małgorzata Kareńska
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: wrota małopolski

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica