Leszek Langer - nowym dyrektorem Sądeckiego Urzędu Pracy

Leszek Langer - nowym dyrektorem Sądeckiego Urzędu Pracy
Leszek Langer został nowym dyrektorem Sądeckiego Urzędu Pracy. Zastąpił na tym stanowisku Stanisławę Skwarło, która przeszła na emeryturę.

Po 27 latach pracy na emeryturę przeszła Stanisława Skwarło, dotychczasowa dyrektor Sądeckiego Urzędu Pracy. Zastąpił ją na tym stanowisku Leszek Langer. Podczas pierwszego dnia sprawowania obowiązków oficjalnego przedstawienia nowego dyrektora dokonał zastępca prezydenta Jerzy Gwiżdż. Podkreślił one  doświadczenie i kompetencje nowego dyrektora. - Bardzo się cieszę, że mogę w tym dniu spotkać się z Państwem. Proszę o życzliwe przyjęcie Pana dyrektora do Państwa grona. To młody i kompetentny człowiek, który sprawdził się w wielu dziedzinach i instytucjach. Nie mam najmniejszej wątpliwości, że i w tej pracy sobie poradzi - powiedział Jerzy Gwiżdż. Zastępca prezydenta docenił dotychczasową pracę jednostki i życzył dalszej dobrej współpracy. - Bardzo doceniam Państwa pracę pod kierownictwem Pani Stanisławy Skwarło. Życzę dobrej pracy, dobrej współpracy i dobrych efektów. Panie dyrektorze! Powodzenia i wszystkiego dobrego w nowej pracy. 
- Dziękuję za te ciepłe słowa i za to, że Pan prezydent zechciał mnie dzisiaj do tego urzędu wprowadzić. Tak jak Pan prezydent powiedział Sądecki Urząd Pracy, który mam dzisiaj zaszczyt przejąć, jest pozostawiony przez Panią dyrektor Stanisławę Skwarło w bardzo dobrym stanie organizacyjnym. Dostrzegam wiele dobrych zmian, które zaszły w tym miejscu na przestrzeni ostatnich lat - powiedział Leszek Langer. Nowy dyrektor zadeklarował, że na najbliższym spotkaniu z pracownikami przedstawi wizję kontynuacji pracy urzędu.

 oprac. (MK). fot. UM NS. 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: UM Nowy Sącz.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica