Media Patronat MTV24.TV : Mieszknie dla Pana Jana

Media Patronat MTV24.TV :  Mieszknie dla Pana Jana
Mieszkanie dla Pana Jana , nowa charytatywna inicjatywa którą zarazili pozytywnie naszą redakcję. Pani Alicja Polowiec z synek Bartkiem. Po wysłuchaniu historii Pana Jana telewizja nasza obejmuje media patronatem nad tą zbiórką i organizacją cyklu koncertów. Muzyczne zbiórki pieniędzy odbywać będą się od nowego 2020 roku.
Liczymy na pomoc widzów MTV24.TV i uczestników koncertów.

Alicja Polowiec dla widzów MTV24.TV :

Mam na imię Alicja i Chciałabym przedstawić wam pana Jana pacjenta jednego z Domów Pomocy Społecznej w Krakowie. Pan Jan jest kawalerem, który 7 lat temu doznał poważnego udaru mózgu i jest częściowo sparaliżowany. Do momentu wypadku nasz przyjaciel był uśmiechniętym i bardzo pozytywnym człowiekiem, który do tej pory zaraża optymizmem uśmiechem i podejściem do życia. Przez lata pracował jako pielęgniarz w szpitalu imienia Józefa Babińskiego w Krakowie. Miał niewielką kawalerkę, którą dostał od szpitala jako wieloletni, sumienny pracownik. Miał też oszczędności 100 000 zł które jako kawaler zgromadził przez 55 lat.

Niestety trafił na osobę z kręgu duchowieństwa, których miał za swoich przyjaciół. Człowiek, który został powołany do służby i pomocy ludziom zwyczajnie okradli pana Jana ze wszystkiego. Mieszkanie zostało oddane do szpitala, natomiast cały dobytek w kawalerce telewizor lodówka oraz wszystkie rzeczy zostały skradzione, również pieniądze. W tym momencie jest szansa, że za około rok Pan Jan opuści DPS. Czeka go niewątpliwie długotrwała rehabilitacja, która potrwa. Jednak pan Jan potrzebuje mieszkania, które będzie jego stąd pomysł na tą zbiórkę. Wierzę w dobro ludzkich, Waszych serc i Ufam, że pomysł uda się zrealizować za jego ciężką pracę i za dobroć którą cały czas przekazuje i przekazywał innym. Za każdą wpłatę Serdecznie dziękuję. Ala

Opracował : MTV24.TV ( 2019 )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica