Oferta Krynicy-Zdroju na Berlińskich Targach Turystycznych

Oferta Krynicy-Zdroju na Berlińskich Targach Turystycznych
Trwają rozmowy, jak zareklamować Krynicę podczas Międzynarodowych Berlińskich Targów Turystycznych (7 - 11 marca) - największych na świecie w tej branży. Polska Organizacja Turystyczna obok - Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej - będzie promować Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie, które odbędą się pod Górą Parkową. 

Podczas International Tourism Bourse (ITB) spotykają się zarówno ludzie pracujący w branży turystycznej, jak i ci, którzy chcą zasięgnąć informacji o najpiękniejszych miejscach wypoczynkowych świata. Od 1966 roku targi przyciągają tysiące gości, wystawców oraz media. W ciągu ponad 40 lat powierzchnia wystawiennicza zwiększyła się z 580 do 150.000 metrów kwadratowych. - „Na tak wielkiej imprezie warto promować region. Prócz niesamowitych widoków, wspaniałego klimatu i życiodajnych wód Krynica - Zdrój dysponuje świetną bazą hotelową. Wydawany przez naszą firmę katalog - oprócz promocji - ma informować o bazie noclegowej, jak i atrakcji czekających na turystów” - mówi Krzysztof Wikar, prezes Zarządu Gemini Group.
     W 2011 roku targi opanowało ponad 11 tys. wystawców (w tym ok. 70 z Polski) ok. 200 krajów, a odwiedziło 180 tysięcy gości. Wówczas Polska była partnerem wydarzenia i promowała się pod hasłem „Move yourimagination”. Natomiast w tym roku krajem partnerskim będzie Egipt.

(MK)
fot. aut.
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica