Pamiętnik szczęśliwego ogrodnika

Pamiętnik szczęśliwego ogrodnika
    19 listopada ukazała się nakładem Wydawnictwa Zwierciadło nowa książka popularnej dziennikarki, wielbicielki kwiatów i ogrodów, Mai Popielarskiej. Czytelnicy będą mieć niepowtarzalną szansę spędzenia z nią całego roku w swoim ogrodzie lub zagospodarowania według jej wskazówek niepowtarzalnego tarasu.
    Mottem dla przygotowania tej książki było chińskie przysłowie „Chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się, chcesz być szczęśliwy tydzień - ożeń się, chcesz być szczęśliwy całe życie - zostań ogrodnikiem”.
Ponieważ rośnie w Polsce liczba osób, które tworzą i z pasją dbają o swoje tarasy i ogrody należy się spodziewać, że osób, które chcą być nieustająco szczęśliwe jest coraz więcej.
A ogród to ogromna radość, ale też duże wyzwanie. Łatwiej mu sprostać, mając doświadczonego przewodnika. Wskazówki Mai Popielarskiej pozwalają zaplanować prace w przydomowym ogrodzie i – w skali nieco mniejszej – na tarasie.
    Dzięki tej publikacji nawożenie, cięcie krzewów i innych niezbędne prace ogrodnicze będą realizowane planowo, zgodnie z rytmem wyznaczanym przez naturę.
W książce pozostawiono także miejsce na zapiski ogrodnika, tworzenie swojego własnego kalendarza wykonanych i planowanych czynności – zgodnie z radami autorki.
Autor: Webmaster
Źródła: Wydawnictwo Zwierciadło Dział Książek

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica