Patronat MTV24.TV : Podkarpacka Gala Biznesu już za kilka dni!

Patronat MTV24.TV : Podkarpacka Gala Biznesu już za kilka dni!
Podkarpacka Gala Biznesu już za kilka dni!

Jak osiągnąć sukces w biznesie? To niełatwe zadanie, liczy się bowiem nie tylko dobry pomysł czy odrobina szczęścia, ale też wypracowana latami wysoka jakość usług, która pozwala nie tylko pozyskać coraz to nowych klientów, ale też przywiązać ich do siebie i sprawić, by utożsamiali się z daną marką.
– Prestiż w biznesie to nie tylko komfort tworzenia i kreatywne zaplecze. To przede wszystkim styl komunikacji, ekspozycji i promowania. To także wysoka jakość i wizja nastawiona na sukces. Każda wartość w biznesie może nabrać prestiżu, ale tylko wtedy, gdy jest spójna i prawdziwa – mówi Ilona Adamska, wydawca i redaktor naczelna magazynu „Law Business Quality”, pomysłodawczyni plebiscytu.

Z tej idei narodziła się chęć zorganizowania konkursu pod hasłem „Lider Biznesu Województwa Podkarpackiego 2018” w ramach Podkarpackiej Gali Biznesu. Organizatorem wydarzenia jest magazyn „Law Business Quality”, a jego celem jest wspieranie lokalnych marek, produktów i usług, które wybijają się ponad przeciętność, zyskując uznanie klientów i innych osób z branży.
Od sierpnia podkarpaccy przedsiębiorcy mogli zgłaszać swoje firmy do konkursu.
17 października o godzinie 20.00 rusza na stronie www.magazynlbq.plgłosowanie SMS-owe, które wyłoni zwycięzców konkursu. Poza głosowaniem SMS-owym redakcyjne jury przyzna 10 statuetek firmom, które zdaniem redakcji wybijają się ponad przeciętność i działają według zasad biznesowego fair play.
Huczna gala z udziałem mediów i ludzi biznesu odbędzie się 26.10.2018. w prestiżowym hotelu Bacówka Radawa& Spa.

Imprezę poprowadzą znany i lubiany prezenter telewizyjny – Ryszard Rembiszewski oraz Ilona Adamska, pomysłodawczyni gali.

Wieczór uświetni występ Anny Hameli - zwyciężczyni programu Szansa na Sukcesoraz śpiewaczki operowej– Justyny Reczeniedi.

Partnerem głównym wydarzenia jest MERCEDES–BENZ D&R CZACH.

Patronat medialny nad Galą objęli m.in: TVP 3 Rzeszów, Radio Rzeszów, Nowiny. MTV24.TV  , Fonomedia Group
Bilety na Galę do nabycia na:

https://ekobilet.pl/ii-miedzynarodowy-kongres-imperium-kobiet/pierwsza-podkarpacka-gala-biznesu-26213/301910-bilety

* 50% kwoty ze sprzedaży biletów zostanie przekazana Fundacji ISKIERKA, która wspiera dzieci chore na raka.
 

Opracował : FONOMEDIA GROUP dla MTV24.TV
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica