Podczas 25. Finału WOŚP Muszyna zebrała prawie 22 tysiące zł.

Podczas 25. Finału WOŚP Muszyna zebrała prawie 22 tysiące zł.
W ramach 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wolontariusze w Muszynie zebrali 21 946, 97 zł . To o ponad siedem tysięcy więcej niż w poprzednim! Młodzież zbierała pieniądze m.in. na szczycie Jaworzyny.
 
Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Takie hasło przyświecało 25. Finałowi WOŚP, do którego tradycyjnie przyłączyli się wolontariusze w Muszynie. Od wczesnych godzin porannych wolontariusze kwestowali pieniądze do puszek na terenie miasta i gminy. Wolontariuszki spotkaliśmy również na szczycie Jaworzyny. Oprócz zbiórki do puszek zorganizowano Dzień Dawcy Szpiku.
  Sztab mieścił się w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Muszynie. Zespoły działające przy MGOK przygotowały koncert, któremu towarzyszyła licytacja gadżetów WOŚP, a także rękodzieła ludowego i kiermasz miejscowych wypieków.
     Organizatorzy 25. Finału WOŚP na terenie Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna : Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury, Powiatowy Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Muszynie oraz Firma Hans - Sport.
 
Małgorzata Kareńska fot. aut.
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica