Podziękowanie za dofinansowanie zakupu nowego radiowozu oraz współpracę

Podziękowanie za dofinansowanie zakupu nowego radiowozu oraz współpracę
Mł. insp. dr Krzysztof Dymura - Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu spotkał się wczoraj z włodarzami dwóch uzdrowisk, dziękując za ubiegłoroczną współpracę oraz dofinansowanie zakupu nowego radiowozu.

Nowa Toyota Yaris, dofinansowana przez samorząd Krynicy-Zdroju trafi do tamtejszego komisariatu. W przekazaniu pojazdu wzięli udział Piotr Ryba – Burmistrz Krynicy-Zdroju, Irena Weber-Grelecka – Przewodnicząca Rady Miejskiej w Krynicy-Zdroju, a także Komendant Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju – nadkom. Andrzej Stach. Szef sądeckich policjantów, wręczając burmistrzowi okolicznościową statuetkę, podziękował za to logistyczne wsparcie i dobrą współpracę w ubiegłym roku.

Podziękowania od sądeckich policjantów trafiły także do dr. Jana Golby - Burmistrza Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna. Mł. insp. dr Krzysztof Dymura, wręczając burmistrzowi statuetkę, podkreślił zaangażowanie, dotychczasowe wsparcie, w tym także logistyczne i owocną współpracę w ubiegłym roku.
Dobra współpraca z samorządami oraz zwiększenie policyjnego taboru samochodowego wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców oraz turystów odwiedzających ten rejon Sądecczyzny.


Andrzej Gulewicz MTV24
Źrółdło: Aneta Izworska
            Zespół ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica