Ponad sto propozycji na logo Krynicy – Zdroju.

Ponad sto propozycji na logo Krynicy – Zdroju.
Do Urzędu Miejskiego w Krynicy – Zdroju wpłynęło 112 propozycji na logo miasta. Prace nadeszły nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Zwycięzca konkursu otrzyma w nagrodę  pięć tysięcy złotych. 
 
We wtorek minął termin nadsyłania prac konkursowych na logo Krynicy - Zdroju. Jak informuje Urząd Miasta, zgłoszenia nadeszły z całej Polski, nie tylko z Krynicy – Zdroju, ale i z Krakowa, Warszawy, Łodzi oraz Gdańska. Znalazły się propozycje również z Berlina i Eindhoven. Prace plastyczne przynosiły też dzieci, które dzieliły się swoją wizją”. - "Jestem zaskoczony ilością prac, które spłynęły do nas z całej Polski i z zagranicy. To świadczy o tym, jaką marką jest nasze uzdrowisko". – komentuje zainteresowanie konkursem Dariusz Reśko, Burmistrz Krynicy - Zdroju. - "Dużą liczbę prac złożyli studenci kierunków plastycznych i profesjonalne firmy projektowe. Nie mogę się doczekać, aby je wszystkie obejrzeć". 
    Nadesłane prace są weryfikowane pod względem formalnym. Te, które spełnią wymogi regulaminowe zostaną przekazane do oceny komisji konkursowej. Ta weźmie pod uwagę ich spójność z dokumentem „Strategia Promocji Gminy Krynicy-Zdroju”, oryginalność, nowoczesność oraz innowacyjność. Oceniać będzie również walor wyjątkowości koncepcji graficznej, która przykuwa uwagę, wzbudza zainteresowanie i ciekawość. Istotnym aspektem będzie przystosowanie projektu do różnorodnego wykorzystania m.in.: na przedmiotach codziennego użytku, w materiałach promocyjnych i reklamowych, na materiałach poligraficznych, w materiałach elektronicznych, prezentacjach, wydawnictwach, grafice internetowej, banerach promocyjnych, przy wszelkich wydarzeniach informacyjnych i promocyjnych, w różnych formatach i rozmiarach.

Małgorzata Kareńska fot. materiały prasowe UM, na zdjęciu praca Tomka Ptaszka - lat 8, Krynica – Zdrój.

 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: materiały prasowe Urząd Miasta Krynica - Zdrój.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica