Prawo Agaty. Serial TVN z Krynicą - Zdrój w tle

Prawo Agaty. Serial TVN z Krynicą - Zdrój w tle
Dzisiaj (9 kwietnia) na antenie TVN o godz. 21.30 zostanie wyemitowany 7 odcinek serialu „Prawo Agaty”, którego akcja rozgrywa się w Krynicy – Zdroju i Nowym Sączu. Film ma na celu promocję uzdrowiska pod Górą Parkową. Zdjęcia kręcono m.in. na Jaworzynie Krynickiej, Deptaku oraz restauracji w „Małopolanka”, a także nowosądeckim ratuszu. W ujęciach statystowali mieszkańcy Krynicy i regionu.

„Prawnicy: Agata, Dorota i Dębski poprowadzą pozew zbiorowy przeciwko instytucji para bankowej o dopuszczenie się oszustwa względem jej klientów. Na jaw wyjdzie bowiem stosowanie przez Rodzinny Fundusz Pożyczkowy różnych technik naciągania, których celem było wyłudzanie wysokich kwot pieniężnych. Klienci instytucji - pomimo zwrotu całości zadłużenia - nadal otrzymywali wezwania do zapłaty kolejnych rat, sięgających nawet dziewięćdziesięciu procent pożyczki. Natomiast inni musieli oddawać pieniądze, których fizycznie - po podpisaniu umowy - nawet nie widzieli na oczy. Sprawa skomplikuje się, gdy na jaw wyjdzie, że nie wszyscy są tymi, za kogo się podawali”– czytamy w zapowiedzi prasowej filmu.
  Prawo Agaty jest pierwszym w polskiej telewizji serialem prawniczym, poruszającym w każdym odcinku nową sprawę. Główną bohaterką jest Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), dyrektor działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym, która - w wyniku kilku nieprzyjemnych wydarzeń – została bez pracy. Od początku musiała zbudować nie tylko swoje życie zawodowe, ale i prywatne. Bez pieniędzy i pomysłów na siebie, skorzystała z propozycji przyjaciółki - Doroty (Daria Widawska), by wraz z nią wynająć lokal i zacząć pracować na własną rękę. Sprawy, ludzie i problemy, z którymi się spotka, znacznie odbiegają od prowadzonych do tej pory.

Serial reżyserują: Maciej Migas i .Patrick Yoka

Tekst Red. Małgorzata Kareńska

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica