Przystań ogłosiła PGNiG S.A - laureatem nagrody Darczyńca 2011.

Przystań ogłosiła PGNiG S.A - laureatem nagrody Darczyńca 2011.
W sobotę (28 stycznia) w Starym Domu Zdrojowym odbył się II Walentynkowy Bal Charytatywny połączony z wręczeniem nagrody „Darczyńca roku 2011”. Zdobywcą prestiżowego tytułu została firma - Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A., która wspiera działalność Stowarzyszenia „Przystań”. 

 
W swoim założeniu bal charytatywny ma integrować świat niepełnosprawnych z pełnosprawnym społeczeństwem. - „W tym roku zrezygnowaliśmy z przeprowadzenia aukcji przedmiotów. Dochód z balu - głównie ze sprzedaży biletów oraz dobrowolnej zbiórki - zostanie w całości przekazany na rehabilitację najmłodszych podopiecznych z zaburzonym rozwojem psychoruchowym. Leczenie jest kosztowna, a środki publiczne to tylko przysłowiowa kropla w morzu potrzeb. Naszym celem jest utworzenie funduszu, z którego pomocy skorzystają potrzebujący - mówił Krzysztof Kempski, prezes Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Przystań”.
    W części oficjalnej pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy zaprezentowali m.in. działalność placówki, w tym Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego. Po tym goście zasiedli do stołów, a także bawili się przy muzyce.
     Impreza zorganizowana została z inicjatywy Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Przystań, dzięki poparciu Burmistrza Krynicy - Zdroju oraz Uzdrowiska Krynica - Żegiestów S.A.

Małgorzata Kareńska
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica