QUEST "Live G2" - koncert zespołu Quest z rejestracją materiału na pierwszą płytę DVD

QUEST "Live G2" - koncert zespołu Quest z rejestracją materiału na  pierwszą płytę  DVD
25.IV.2014 QUEST "Live" G 2 - Radom
14 lat na muzycznej scenie , płyty, przeboje, koncerty, uczestnictwo w krajowych festiwalach muzyki dance. Wierni fani , i szczyty list przebojów. Tak można podsumować 14 lat na muzycznej scenie formacjii Quest. Młodzi,zdolni,utalentowani . Aktualnie pracują nad nową płytą i kolejnymi przebojami. Zapowiedz nowego albumu jest "Sexem pachnie noc" nagranie które zawładnęło muzycznymi parkietami i listami przebojów.
Już  25 kwietnia  2014  ( piątek) zapraszamy wszystkich fanów zespołu  na specjany koncert z najwiekszymi przebojami chłopaków  i premierowymi nagraniami  wraz z najnowszym przygotowanym na lato nowym singlowym przebojem .  Specjanie  dla fanów  zespół postanowił  współnie z firmą Music Media Press i Małopolskie.TV  zarejestrować  materiał  na płytę "Live" (dvd) . Zapraszamy wszystkich  na ten specjalny koncert  do klubu muzycznego "G2" w Radomiu .
Płyta "Live G 2"  będzie miała swoją premierę latem br . a dostepna  dla fanów odwiedzajacych  facebook  zespołu Quest , widzów  Małopolskie.TV , konkursach ogłaszanych przez partnerów  medialnych tego wydawnictwa.
Już w maju Quest pojawi się też na muzycznym spotkaniu z fanami  w Krynicy Zdrój i Żegiestowie . Będzie można zadać pytania osobiście , a po świętach  wielkanocnych oglosimy konkurs w któym  do wygrania bedzie kolacja z członaki formacji Quest.
Quest bedzie też bohaterem  kalendarza na 2015 rok , redakcji muzycznej Małopolskie.TV , którego producentem i wydawcą będzie  Music Media Press.
Zapraszamy do wspólnej zabawy i rejestracji  koncert  w klubie  muzycznym "G 2" ( Radom ) .
Rezerwacja biletów  w cenie 20 złotych  pod adresem ( musicmediapress@gmail.com  ) .

Klub Muzyczny "G 2" - Radom  ,  Małopolskie.TV   , Music  Media  Press , Formacja  Quest 

                                Z A P R A S Z A J Ą      25.IV. 2014     rejestracja  materiału na płyte  DVD


Opracował  : Małopolskie.TV
Współpraca :  Klub Muzyczny "G 2" - Radom
                          Music Media Press - partner telewizji Malopolskie.TV  na "51" K.F.P.P. OPOLE 2014 
Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica