Rezygnacja szefa Centrum Kultury. Poszukiwany nowy kandydat.

Rezygnacja szefa Centrum Kultury. Poszukiwany nowy kandydat.
Burmistrz Dariusz Reśko rozpisał konkurs na nowego dyrektora Centrum Kultury w Krynicy – Zdroju. Dotychczasowy szef placówki Paweł Majoch zrezygnował z pełnienia tego stanowiska na początku kwietnia. Piastował je od stycznia 2012 roku, w tym też roku był dyrektorem 46. Festiwalu im. Jana Kiepury.

 
Burmistrz przyjął rezygnację Pawła Majocha, a obecnie poszukuje jego następcę. Kandydaci muszą posiadać wyższe wykształcenie, a także co najmniej pięcioletnie letnie doświadczenie w pracy zawodowej, w tym trzyletnie na stanowiskach związanych z prowadzeniem lub organizowaniem działalności kulturalnej oraz posiadać wiedzę i doświadczenie w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na realizację projektów kulturalnych. Poza tym powinni wykazać się ogólną znajomością problematyki zagadnień związanych z zarządzaniem i finansowaniem instytucji kultury, umiejętnościami organizatorsko – menadżerskie oraz kierowaniem zespołami ludzkimi.
     Wnioski o przystąpienie do konkursu wraz z wymaganymi dokumentami należy składać  w terminie do 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia o nim (tj. od 3 kwietnia). Natomiast przewidywany termin zakończenia procedury konkursowej wynosi 40 dni. 
 
Tekst i foto arch. red. Małgorzata Kareńska
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: własne, strona internetowa Gminy Krynica - Zdrój

Komentarze

2014-04-04 02:45:33 - Waldi ip:178.43.207.19
Zdrowia Paweł, z Krakowa
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica