Sądeczanin kradł notorycznie… już od pierwszego dnia po wyjściu z więzienia. Teraz usłyszał od policjantów 31 zarzutów

Sądeczanin kradł notorycznie… już od pierwszego dnia po wyjściu z więzienia. Teraz usłyszał od policjantów 31 zarzutów
Skrupulatna praca funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu przyniosła efekty. Policjanci zatrzymali złodzieja-recydywistę, a na podstawie obszernego materiału dowodowego, który zgromadzili mundurowi, 32-latek usłyszał liczne zarzuty.

Złodziej od kilku miesięcy okradał drogerie, markety i sklepy zlokalizowane głównie w Nowym Sączu. Jego łupem padło m.in. 55 opakowań markowych perfum, blisko 40 kremów oraz inne kosmetyki, a także elektryczne szczoteczki do zębów, żelazka, prostownice do włosów, damskie torebki, saszetki i torby podróżne, srebrna biżuteria, drogie alkohole, kawa, papierosy oraz elektronarzędzia. 32-latek okradł też dwie skarbony, przywłaszczył dwa telefony komórkowe, portfele z pieniędzmi i dokumentami, a z terenu posesji zabrał kosiarkę spalinową i nożyce do przycinania żywopłotu. Wartość skradzionych przedmiotów to ponad 33 tysiące złotych.

Na podstawie obszernego materiału dowodowego sądeccy policjanci przedstawili mężczyźnie łącznie 31 zarzutów. Sądeczanin odpowie za liczne kradzieże, w tym kradzieże kart bankomatowych i dokumentów stwierdzających tożsamość oraz za kradzież z włamaniem, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wyrok może być jednak bardziej surowy, ponieważ 32-latek popełnił te czyny w warunkach recydywy, a swój przestępczy proceder rozpoczął już pierwszego dnia po wyjściu z więzienia, gdzie odbywał karę za podobne przestępstwa.


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: Aneta Izworska
            Zespół ds. Komunikacji Społecznej
            Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica