Słoneczna Małopolska - wczasy ze słońcem!

Słoneczna Małopolska - wczasy ze słońcem!
Słoneczna Małopolska - wczasy ze słońcem”. To nazwa bezpłatnych szkoleń dla mieszkańców małopolskich wsi organizowanych w listopadzie przez Fundację ICPPC. Projekt skierowany jest do właścicieli tradycyjnych i ekologicznych gospodarstw, prowadzących wynajem pokoi i wykorzystujących  kolektory, lub pasywną energię pochodzącą ze słońca.

Uczestnicy szkolenia otrzymają ciekawy, praktyczny i bezpłatny poradnik „Jak i dlaczego używać energii ze słońca na obszarach wiejskich”. Będę też mieć możliwość udziału w konkursie „Najlepszy pomysł na wykorzystanie energii słonecznej na obszarach wiejskich” z nagrodami do 4000 zł. Bezpłatna promocja w katalogu „Słoneczna Małopolska - wczasy ze słońcem” i bezpłatna promocja na stronie internetowej, opublikowana w pięciu językach.
  Szczegółowe informacje na temat konkursu i szkolenia zostaną wkrótce omówione na www.slonecznamalopolska.net Miejsce szkolenia: EKOCENTRUM ICPPC 34-146 Stryszów 156. Informacje i kontakt w sprawie uzgodnienia terminu szkolenia pod numerem telefonu: (33) 87 97 114, e-mail: biuro@icppc.pl, www.eko-cel.pl

Małgorzata Kareńska foto Fundacja ICPPC


Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: Starostwo Powiatu Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica