Syn sądeckiego policjanta został nagrodzony przez Inspektora Wawelka

Syn sądeckiego policjanta został nagrodzony przez Inspektora Wawelka
Dziś z wizytą do komendy w Nowym Sączu przybył Inspektor Wawelek – maskotka małopolskiej Policji. Wszystko za sprawą małego sądeczanina, który został nagrodzony w konkursie na najlepszy portret Wawelka.

Z okazji Dnia Dziecka Wojewódzki Zarząd Zakładowy NSZZ Pracowników Policji oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa małopolskiego wspólne zorganizowały konkurs plastyczny. Zadaniem jego uczestników było sportretowanie maskotki garnizonu małopolskiego.

Autorów najciekawszych prac odwiedza teraz sam Inspektor Wawelek. Dziś w Nowym Sączu taką wizytę złożył Piotrusiowi Mółce, który wykonał podobiznę policyjnego smoka z plasteliny. W obecności kom. Zbigniewa Zacher, pełniącego obowiązki Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu, chłopiec otrzymał nagrodę, a jego praca znajdzie się w galerii stworzonej z tej okazji w budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Rodzeństwo Piotrusia, które również uczestniczyło w tym wyjątkowym spotkaniu otrzymało od policyjnego smoka słodkie upominki.
***
Przypominamy, że trwa konkurs pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie na imię dla nowej maskotki małopolskiej Policji przedstawiającej policjantkę. Swoje propozycje można nadsyłać do 15 lipca br. na adres mailowy: konkurskwp@op.pl.


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: Aneta Izworska
            Zespół ds. Komunikacji Społecznej
            Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica