Zatrzymano dilera narkotyków. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Zatrzymano dilera narkotyków. Grozi mu do 12 lat więzienia.
Do 12 lat więzienia grozi 26 letniemu mieszkańcowi Nowego Sącza, który od lutego ubiegłego roku wprowadzał do obrotu znaczne ilości narkotyków. Diler narkotykowy najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.
Policjanci Referatu do Walki z Przestępczością Narkotykową sądeckiej Komendy w mieszkaniu 26 – latka znaleźli przyrządy służące do porcjowania i konsumpcji narkotyków. Zabezpieczyli też ponad 2 gramy amfetaminy i blisko 780 gramów ziela konopi marihuany – „Taka ilość narkotyku pozwoliłaby na wytworzenie około 1560 działek dilerskich o czarnorynkowej wartości ponad 40 tysięcy złotych. – mówi sierż. szt. dr Iwona Grzebyk - Dulak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.
      Mężczyzna został zatrzymany, a następnego dnia usłyszał zarzut m.in. posiadania oraz uczestnictwa we wprowadzaniu do obrotu na rynek znacznych ilości środków odurzających. Zgodnie z zapisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za popełnione przestępstwa grozi mu nawet do 12 lat więzienia. Podejrzany najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.
 
Małgorzata Kareńska fot. informacja prasowa Komenda Miejska Policji Nowy Sącz.

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica