Ziarnko Gorczycy 2017 – dla Iwony Romaniak.

Ziarnko Gorczycy 2017  – dla Iwony Romaniak.
Decyzją mieszkańców Sądecczyzny i Kapituły Nagrody statuetki Ziarnko Gorczycy powędrowały do nowosądeckiego NEWAG- u oraz Mariposa Med-Spa. Indywidualne wyróżnienia trafiły do Iwony Romaniak i Sławomira Szczerkowskiego.
 
11 lutego (sobota) w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ wręczono statuetki Ziarnka Gorczycy. Otrzymały je osoby i firmy, które poprzez swoją działalność charytatywną zyskały największą sympatię głosujących w plebiscycie.  Decyzją Sądeczan i Kapituły Nagrody statuetki powędrowały w kategorii firma/ stowarzyszenie do nowosądeckiego NEWAG-u oraz Mariposa Med-Spa. Indywidualne wyróżnienia trafiły do Iwony Romaniak i Sławomira Szczerkowskiego. Tytuł honorowy Przyjaciela Ziarnka Gorczycy otrzymała firma Erbet.
Wydarzenie uświetnił występ Mateusza Ziółki z zespołem, a także aukcja podarunków od przyjaciół Ziarnka. Licytowano obraz Ryszarda Miłka, który osiągnął 4 tys zł.. Zwieńczeniem wieczoru był bal w hotelu Ibris. Dochód z koncertu, balu oraz licytacji przeznaczony jest w całości na dofinansowanie działalności Sądeckiego Hospicjum i nowo powstałego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego.
    Organizatorzy: Prezydent Miasta Nowego Sącza, Województwo Małopolskie, Towarzystwo Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum, Związek Sądeczan, Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ, Instytut Europa Karpat, Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ
 
(MK). 

 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica