Akademia e- Marketingu - zapraszamy przedsiębiorców

Akademia e- Marketingu - zapraszamy przedsiębiorców

We środę, 28 października w nowosądeckim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Wyspiańskiego 13 odbędzie się Akademia e - Marketingu ClearSense, skierowana do właścicieli oraz pracowników z małych i średnich przedsiębiorstw. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

 

Celem Akademii ClearSense jest wspieranie rozwoju branży MŚP. W czasie szkolenia jego uczestnicy uzyskają wiedzę z zakresu m.in. aktualnych trendów oraz zasad budowania strategii obecności w sieci. Dowiedzą się, które elementy e - marketingu pasują najlepiej do profilu prowadzonej przez nich firmy. Jak skutecznie prowadzić działania promocyjne w Internecie i dlaczego warto mierzyć ich efekty?
  Szkolenie prowadzą doświadczeni trenerzy oraz specjaliści Agencji Interaktywnej ClearSense, posiadającywiedzę, umiejętności praktyczne i doświadczenie w tematyce e - marketingu. Uczestnicy  spotkania otrzymają materiały szkoleniowe oraz certyfikat Akademii ClearSense. Zgłoszenia można przesyłać korzystając z formularza na stronie Akademii: www.akademiaclearsense.pl Na konferencję zapraszają Urząd Miasta Nowego Sącza oraz Agencja Interaktywna ClearSense.  


Małgorzata Kareńska 


Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: informacja prasowa UM Nowy Sącz.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica