16 latek grożąc nożem dokonał rozboju w sklepie spożywczym

16 latek grożąc nożem dokonał rozboju w sklepie spożywczym
     Wczoraj (12 listopada) około południa 16 letni kryniczanin dokonał rozboju w jednym ze sklepów spożywczych w Krynicy - Zdroju. Zamaskowany, w kominiarce na głowie, grożąc sprzedawcy przedmiotem przypominającym nóż zażądał wydania z kasy pieniędzy. 
 
    -"Pracownicy sklepu zdecydowaną postawą odmowny spowodowali, że sprawca nie osiągnął zamierzonego celu i zbiegł z miejsca zdarzenia. O rozboju powiadomili policjantów z krynickiego Komisariatu Policji, którzy natychmiast podjęli działania, doprowadzając do ujęcia 16 latka. - informuje st. sierż. Justyna Basiaga, z Zespołu ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Zatrzymany miał przy sobie kominiarkę i nóż. Natomiast w miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci zabezpieczyli niewielką ilość środków odurzających (marihuanę). - „Zgromadzone przez funkcjonariuszy materiały dowodowe pozwoliły na przedstawienie nieletniemu zarzutu dokonania jeszcze dwóch kradzieży mienia w lipcu br. na terenie Krynicy Zdroju. - dodaje sierżant Basiaga. Nieletni przyznał się do zarzucanych mu czynów i po wykonanych czynnościach został zwolniony. O dalszym jego losie zadecyduje Sąd Rejonowy Wydział III Rodzinny i Nieletnich.

(Red. M) fot. arch.
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze

2012-11-14 14:59:52 - Bartek ip:176.111.27.137
Omen sieje postrach na Krynicy :D
2012-11-15 21:46:47 - tata ip:178.37.73.73
O TO BEZSTRESOWE WYCHOWYWANIE NIC NIE WOLNO BO CIE ZAMKNA DAC PASEM W TYLEK NIE REKA NIE NIC NIE ROBMY TO WLASNE DZIECI NAS POZABIJAJA I OKRADNA
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica