83 proc. skuteczność ścigania sprawców przestępstw.

83 proc. skuteczność ścigania sprawców przestępstw.
W 2015 roku działania sądeckiej jednostki Policji wpłynęły na zmniejszenie zagrożenia przestępczością w regionie, przy utrzymaniu wysokiej skuteczności ścigania sprawców przestępstw, na poziomie 83 procent. 

Na XV Sesji Rady Powiatu Nowosądeckiego, Komendant Miejski Policji mł. insp. Jarosław Tokarczyk przedstawił sprawozdanie ze swojej działalności, wraz z analizą stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego w powiecie za ubiegły rok. Komendant omówił stan bezpieczeństwa w powiecie, wyniki pracy policjantów, przedsięwzięcia logistyczne oraz najważniejsze wydarzenia jednostki w 2015 roku.
Sprawozdanie pokazało, że działania sądeckiej jednostki Policji wpłynęły na zmniejszenie zagrożenia przestępczością w regionie, przy utrzymaniu wysokiej skuteczności ścigania sprawców przestępstw, na poziomie 83 %.
    Komendant podziękował samorządowcom za współpracę i dotychczasowe wsparcie dla lokalnej Policji. Dzięki środkom pozyskiwanym z budżetu powiatu, a także ze środków budżetowych miast i gmin, możliwe było doposażenie sądeckiej komendy w dodatkowy radiowóz, przeprowadzenie modernizacji komisariatów Policji oraz zorganizowanie dodatkowych służb ponadnormatywnych.

(MK). fot. Starostwo Powiatu Nowy Sącz. 
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: materiały prasowe Starostwo Powiatu Nowy Sącz

Komentarze

2016-04-19 22:33:16 - andrzej sowa ip:77.114.43.98
ile kasy dał resko na policje w 2015 r 20.000 zł to po co straz gmia czemu mamy utrzymuywac dwie jednostki unicypalne resko ty zyjesz jeszcze w czasie prl a po wtóe krynic a policja i tak jest głupia
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica