Poszukiwania 38. latka zakończone sukcesem!

 Poszukiwania 38. latka zakończone sukcesem!
Przed północą, 1 sierpnia oficer dyżurny KM Policji w Nowym Sączu otrzymał informację, że na terenie Chełmca zaginął 38. letni mężczyzna. Po kilku godzinach został odnaleziony bardzo wyczerpany  w trudno dostępnym i mało widocznym rejonie wąwozu.
 
Oficer dyżurna i jej zastępca próbowali skontaktować się z zaginionym. Poszukiwania trwały kilka godzin. Dopiero, gdy mężczyzna odebrał telefon od policjantów akcja nabrała tempa. - "Dyżurny wskazał funkcjonariuszom, że zaginiony znajduje się w trudno dostępnym i mało widocznym rejonie wąwozu, w zaroślach pod lasem". – mówi asp. dr Iwona Grzebyk - Dulak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. - "38. latek nie był już w stanie iść o własnych siłach, jak również wołać o pomoc, dlatego strażacy przenieśli go w rejon drogi, gdzie czekała załoga karetki pogotowia, która udzieliła mu pomocy i przewiozła do szpitala". 
    W poszukiwaniach zaginionego, oprócz policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, uczestniczyli strażacy z Nowego Sącza, Krasnego Potockiego, Niskowej, Grupa Ratownictwa Specjalnego i goprowcy z Krynicy - Zdroju.
 
(MK). fot. KM Policji NS

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KMP Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica