Barcice. Samochód wypadł z drogi. Kierowca ciężko ranny.

Barcice. Samochód wypadł z drogi. Kierowca ciężko ranny.
W Barcicach, samochód osobowy wypadł z jezdni, uszkodził ogrodzenie prywatnej posesji, a następnie zatrzymał się na lewym boku. 28 letni kierowca, mieszkaniec Piwnicznej – Zdroju został zakleszczony w pojeździe. Dostęp do niego był bardzo ograniczony. Aby go wydobyć strażacy użyli sprzętu hydraulicznego.

We wtorek, 6 kwietnia około czwartej nad ranem na drodze krajowej K-87 w Barcicach doszło do wypadku drogowego. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28. letni mieszkaniec Piwnicznej – Zdroju, kierując samochodem marki Ford na prostym odcinku drogi, z niewyjaśnionych na obecną chwilę przyczyn zjechał na prawe pobocze. Następnie uderzył w ogrodzenie jednej z posesji i dachował. – informuje sierż. szt. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. - W wyniku wypadku kierujący z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala”. Obecnie policja ustala okoliczności i przyczyny wypadku.
    Funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów.
 
(MK) fot. JSP Nowy Sącz. 

 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KM Policji Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica