Kradł na potęgę. Został złapany kilka minut po przestępstwie.

Kradł na potęgę. Został złapany kilka minut po przestępstwie.
Policjanci zatrzymali zuchwałego złodzieja, który z bagażnika samochodu Audi zabrał laptopa. Nie była to pierwsza kradzież 31. latka.

Do kradzieży doszło na osiedlu Przydworcowym. - Policjanci przybyli na miejsce zdarzenia, ustalili, że jakiś mężczyzna chwilę wcześniej zabrał z bagażnika samochodu Audi laptopa, a następnie odszedł w kierunku bloków. – mówi asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu - Funkcjonariusze przeszukali okoliczny teren i na klatce jednego z bloków zatrzymali mężczyznę o rysopisie przypominającym sprawcę kradzieży.
   
31. latek przyznał się, że z otwartego bagażnika samochodowego zabrał laptopa, a następnie wskazał policjantom miejsce, w którym ukrył skradziony przedmiot. Mężczyzna na swoim koncie ma też inne kradzieże. W ciągu kilku ostatnich tygodni wyniósł z klatek schodowych i garażu wózek dziecięcy o wartości ponad 1300 złotych oraz dwa rowery. Z otwartego samochodu zaparkowanego pod jednym ze sklepów w gminie Chełmiec ukradł notebooka.
    Gdy mężczyzna wytrzeźwiał (w momencie zatrzymania miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie), usłyszał zarzut kradzieży (art. 278 par. 1 kk). W związku z tym, że działał w warunkach recydywy, grozi mu teraz ponad 7 lat pozbawienia wolność.

(MK) foto KM Policji NS.
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KM Policji NS

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica