Krynica: 19 latek zatrzymany za dotkliwe pobicie 60 latki.

Krynica: 19 latek zatrzymany za dotkliwe pobicie 60 latki.
Policja zatrzymała 19 latka, który we środę (6 lutego) w nocy wszedł do niezamkniętego mieszkania i pobił przebywającą w nim 60 - letnią kobietę. Mężczyźnie postawiono zarzut naruszenia miru domowego i spowodowania uszkodzenia ciała.

6 lutego około trzynastej trzydzieści dyżurny Komisariatu Policji w Krynicy - Zdroju, otrzymał zgłoszenie o pobiciu 60 - letniej kobiety. Do zdarzenia doszło w nocy około godz. pierwszej, gdzie do niezamkniętego mieszkania wszedł nieznany mężczyzna i bez powodu dotkliwie ofiarę pobił. - informuje st. sierż. Justyna Basiaga, z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.
     Kobieta z  ciężkimi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. W tym samym dniu w wyniku podjętych działań policjanci z Komisariatu Policji w Krynicy ustalili i zatrzymali 19 - letniego mężczyznę. Sprawca pobicia  został osadzony w policyjnym areszcie w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Przedstawiono mu zarzut naruszenia miru domowego oraz spowodowania uszkodzenia ciała 60 - letniej kobiety. (art. 157 §1 kk oraz art. 193 kk.  Za te przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do  5 lat. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Krynicy Zdroju.
 
(Red. M) foto arch. przykładowe
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: Policja Miejska Nowy Sącz

Komentarze

2013-02-10 22:41:26 - normalny ip:79.191.75.201
Oby tylko jak najwięcej dostał !!! .W głowie się nie mieści co te g..... teraz robią. Bezstresowe wychowanie...
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica