Łososina. Uprawiał konopie. Trafił za kratki.

Łososina. Uprawiał konopie. Trafił za kratki.
Policjanci z Łososiny zatrzymali na gorącym uczynku kolejnego dilera narkotyków. Gdy wchodzili na teren jego posesji, 27. letni mieszkaniec gminy Gródek nad Dunajcem właśnie obcinał liście konopi.

Podczas przeszukania okazało się, że narkotyku w domu było znacznie więcej, a w pobliżu posesji rosło  kilka krzewów konopi. - "Efektem policyjnej pracy jest areszt dla 27. letniego właściciela marihuany. A przede wszystkim fakt, że ponad tysiąc działek narkotyku nie trafi na sądecki rynek". – informuje mł. asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. - "Policjanci z Łososiny Dolnej współpracowali w tej sprawie z funkcjonariuszami z Referatu do zwalczania Przestępczości Narkotykowej sądeckiej Policji"
   27. latkowi zarzucono posiadanie w miejscu zamieszkania znacznej ilości konopi indyjskiej, pozwalającej na wytworzenie ponad tysiąca działek narkotyku, o czarnorynkowej wartości przekraczającej 37 tys. złotych. Kolejny zarzut dotyczył nielegalnej uprawy ziela konopi. Zgodnie z decyzją sądu, od 1 października diler trafił na dwa miesiące do aresztu. Za popełnione przestępstwa uprawy narkotyku i posiadania znacznych jego ilości grozi mu nawet do dziesięciu lat więzienia.

Małgorzata Kareńska fot. KM Policji Nowy Sącz.Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: informacja prasowa KM Policji Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica