Mochnaczka Wyżna. 21. latek zatrzymany za narkotyki.

Mochnaczka Wyżna. 21. latek zatrzymany za narkotyki.
Zarzut posiadania narkotyków, a także zmuszanie funkcjonariusza do zaniechania prawnej czynności służbowej usłyszał 21. letni mieszkaniec Mochnaczki Wyżnej. Mężczyzna został zatrzymany przez krynickich policjantów.
 
Policjanci z Komisariatu Policji w Krynicy - Zdroju patrolując (17 kwietnia) Mochnaczkę Wyżną, zwrócili uwagę na dwóch podejrzanie zachowujących się młodych mężczyzn. - „Szli poboczem jezdni, jeden z nich niósł szklany przyrząd tzw. „bongo” który służy do palenia m.in. marihuany. - mówi sierż. szt. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. - 'Gdy zauważyli nadjeżdżający radiowóz zaczęli uciekać w kierunku lasu.  Po kilku minutach jeden z nich został zatrzymany.  Był bardzo nerwowy  i agresywny, zaczął kopać  i odpychać policjanta. Także wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu, gdy dobiegł do niego drugi funkcjonariusz mężczyzna został obezwładniony.
   Podczas kontroli na jaw wyszła przyczyna agresji i nerwów zatrzymanego. Jak się okazało, przy sobie posiadał cztery działki dealerskie marihuany. 18 kwietnia przedstawiono mu zarzuty zmuszania funkcjonariusza do zaniechania prawnej czynności służbowej i spowodowanie u niego obrażeń ciała (art. 224 §2 kk i art. 157 §2 kk) oraz posiadania narkotyków (art. 62 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomani). Za te przestępstwa grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Małgorzata Kareńska  
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KMP Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica