Muszyna. 19. latka wjechała na chodnik. Potrąciła dwie dziewczynki.

Muszyna. 19. latka wjechała na chodnik. Potrąciła dwie dziewczynki.
Wczoraj, około godz. 17 w Muszynie przy ulicy Grunwaldzkiej samochód osobowy wjechał na chodnik i potrącił dwie, w wieku 8 i 10 lat dziewczynki. Ranne zostały zabrane do szpitali w Krynicy – Zdroju oraz Krakowia.
 
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem dwóch pieszych do którego doszło w Muszynie przy ul. Grunwaldzkiej - "Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 19. letnia mieszkanka Krynicy - Zdroju, kierując samochodem marki Renault z niewyjaśnionych przyczyn, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na chodnik na którym potrąciła dwie dziewczynki. Następnie uderzyła w latarnię uliczną oraz znak drogowy mówi mł. asp. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. – „ W wyniku zdarzenia dziewczynki w wieku 10 i 8 lat doznały obrażeń ciała. 10-latka została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Krakowie. Natomiast 8. latka została przewieziona do szpitala na terenie Sądecczyzny. Kierująca samochodem była trzeźwa”.
     Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z Zespołu Wypadkowego z Wydziału Ruchu Drogowego Sądeckiej Komendy i Komisariatu Policji w Muszynie. Funkcjonariusze wykonali oględziny pojazdu i miejsca zdarzenia, szkice oraz dokumentację fotograficzną. Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są wyjaśniane.

(MK) fot. JSP Nowy Sącz. 
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KMP Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica