Naściszowa. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości.

Naściszowa.  Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości.
27 grudnia ok. godz. 21.30 w Naściszowej doszło do wypadku, w którym ucierpiał mężczyzna w wieku 55 – 60 lat. Dotychczasowe czynności policji nie potwierdziły jego tożsamości. Nikt też nie zgłosił się w sprawie poszkodowanego do sądeckiej komendy ani do szpitala.
 
Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który został potrącony przez samochód marki Seat Ibiza, ponieważ dotychczasowe czynności nie potwierdziły jego tożsamości. - Nikt   nie zgłosił się w sprawie mężczyzny do sądeckiej komendy ani do szpitala. – mówi asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. - Mężczyzna jest w wieku  55 do 60 lat. Ma ok. 170 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała. Znakiem charakterystycznym są wąsy, ubytek w uzębieniu po lewej stronie górnej szczęki i blizna na przedramieniu prawej ręki, która ciągnie się od wewnętrznej części łokcia do dłoni. W dniu wypadku był ubrany w odzież ciemnego koloru.
  Osoby, które mogą pomóc w identyfikacji  mężczyzny proszone są o kontakt z sekretariatem Wydziału Kryminalnego: 18 442 42 64, bądź też z oficerem dyżurnym, pod numerem alarmowym 997.

(MK)

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KMP Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica