Nowy Sącz. 14. latek odpowie za usiłowanie rozboju

Nowy Sącz. 14. latek odpowie za usiłowanie rozboju
Do 11. latka podeszło dwóch starszych chłopców i zażądali oddania bluzy. Gdy napadnięty odmówił jeden ze sprawców zaczął mu grozić, szarpać i popychać. Do zdarzenia doszło 17 marca, w Nowym Sączu.

Oficer Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu otrzymał zgłoszenie o próbie dokonania rozboju na osiedlu Gołabkowice w Nowym Sączu. - Policjanci ustalili, że do 11. latka podeszło dwóch starszych chłopców i zażądali oddania bluzy. Gdy napadnięty odmówił jeden ze sprawców zaczął mu grozić, szarpać i popychać. – mówi sierż. szt. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. - Nie osiągnęli zamierzonego celu, ponieważ zostali spłoszeni przez przypadkowych przechodniów.
   Natychmiastowa reakcja przyniosła szybko oczekiwane rezultaty. Około godziny od zgłoszenia policjanci z Ogniwa Wywiadowczego na ul. Lwowskiej zauważyli chłopca, który odpowiadał rysopisowi jednego ze sprawców. 14. letni Sądeczanin został zatrzymany i przewieziony do sądeckiej komendy. Teraz o dalszym losie nieletniego zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich

(MK) . fot KM Policji Nowy Sącz.
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica