Nowy Sącz. Karetka pogotowia zderzyła się z audi. Pięciu poszkodowanych.

Nowy Sącz. Karetka pogotowia zderzyła się z audi. Pięciu poszkodowanych.
W niedzielę, 6 marca około godziny dwudziestej na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego z Prażmowskiego w Nowym Sączu karetka pogotowia zderzyła się z osobowym audi. W wyniku wypadku pięć osób trafiło do szpitala.

42. letni mieszkaniec gminy Stary Sącz, kierując karetką pogotowia (Mercedes), jadąc od ul. Piłsudskiego na rondzie Solidarności zderzył się z samochodem marki Audi. Samochodem osobowym kierował 24. letni mieszkaniec woj. dolnośląskiego, który jechał od strony ul. Prażmowskiego. - Karetka pogotowia przewróciła się na lewy bok i uszkodziła znajdujące się na ulicy Kilińskiego dwa sygnalizatory świetlne. – informuje sierż. szt. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Saczu - "Pięć osób zostało przetransportowanych do szpitala. Załoga karateki pogotowia (3 osoby) oraz kierujący audi doznali lekkich potłuczeń. Ucierpiała też pasażerka karetki pogotowia 71 – letnia mieszkanka Maciejowej, która doznała obrażeń ciała"
   Na miejscu wypadku pracowali policjanci z Zespołu Wypadkowego z Wydziału Ruchu Drogowego Sądeckiej Komendy. Funkcjonariusze wykonali oględziny pojazdów i miejsca zdarzenia, szkice oraz dokumentację fotograficzną. Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są obecnie wyjaśniane. Kierujący byli trzeźwi.

(MK) fot. PJSP Nowy Sącz.

 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: informacja prasowa KM Policji Nowy Sącz.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica