Nowy Sącz. Policjanci zatrzymali dilerów narkotyków.

Nowy Sącz. Policjanci zatrzymali dilerów narkotyków.
 Do 10 lat więzienia grozi młodym mężczyznom, którzy rozprowadzali na terenie powiatu nowosądeckiego i wielickiego znaczne ilości narkotyków. Wprowadzili oni do obrotu nie mniej niż 600 działek dealerskich o wartości  15 tys. złotych.

Na podstawie ustaleń funkcjonariusze Referatu do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, przy współpracy z Prokuraturą Rejonową zatrzymali ( 8 października) dwóch mężczyzn podejrzanych  o handel środkami odurzającymi. – "Materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie zarzutów 22. letniemu mieszkańcowi powiatu nowosądeckiego oraz 27 – letniemu mieszkańcowi powiatu wielickiego". – informuje Anna Walczewska z Zespołu ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji  w Nowym Sączu - "Policjanci zarzucili mężczyznom, że działając celu osiągnięcia korzyści  majątkowej, w okresie od 2013 do 2015 roku udzielali środków odurzających w postaci m.in. amfetaminy.  W efekcie wprowadzili  do obrotu nie mniej niż 600 działek dealerskich o czarnorynkowej wartości  15tys złotych".

    Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za popełnione przestępstwo podejrzanym mężczyznom grozi  do 10 lat pozbawienia wolności.

 

(MK) fot. ilustracyjne KM Policji Nowy Sącz. 

 

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: informacja prasowa KM Policji Nowy Sącz.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica