Nowy Sącz. Zatrzymana za zabójstwo usłyszała zarzut

Nowy Sącz. Zatrzymana za zabójstwo usłyszała zarzut
Nawet dożywocie grozi 48. - letniej mieszkance powiatu nowosądeckiego, która została zatrzymana w związku z zabójstwem 53. letniego mężczyzny. Podejrzaną tymczasowo aresztowano na trzy miesiące.

W sobotę, 30 lipca około godz. 22. 40 Oficer Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu otrzymał zgłoszenie, że w jednej z podsądeckich miejscowości mężczyzna targnął się na swoje życie. – „Policjanci w domu jednorodzinnym znaleźli ciało 53-letniego mężczyzny Skrupulatnie zabezpieczyli wszystkie ślady, przesłuchiwali osoby, mające jakąkolwiek wiedzę na temat tego tragicznego zdarzenia ”. – informuje asp. Justyna Basiaga, z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. – „Po analizie zebranych dowodów policjanci Wydziału Kryminalnego wykluczyli wersję samobójstwa i zakwalifikowali czyn jako zabójstwo. Do wyjaśnienia sprawy została zatrzymana 48- letnia kobieta”. W poniedziałek, 1 sierpnia kobieta została przewieziona do Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu, gdzie usłyszała zarzut zabójstwa. Za ten czyn grozi jej kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.
   Wczoraj, 2 sierpnia Sąd Rejonowy w Nowym Sączu na wniosek Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz Prokuratury Rejonowej zastosował wobec 48-letniej kobiety środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

(MK).
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KM Policji NS

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica