Policja szuka świadków wypadku w autobusie.

Policja szuka świadków wypadku w autobusie.
36. letni mieszkaniec Starego Sącza, kierując autobusem marki Bova, gwałtownie zahamował. W wyniku tego stojąca pasażerka – 66. letnia mieszkanka Nowego Sącza przewróciła się i doznała obrażeń ciała.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło we wtorek, 23 lutego około południa w Nowym Sączu przy ul. Tarnowskiej. - 36. letni mieszkaniec Starego Sącza, kierując autobusem marki Bova, gwałtownie zahamował. – mówi sierż. szt. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu – „W wyniku tego stojąca pasażerka – 66. letnia mieszkanka Nowego Sącza przewróciła się i doznała obrażeń ciała”.
   Polica zwraca się do świadków zdarzenia lub osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę związaną z wypadkiem. Każda informacja w tej sprawie jest cenna i może przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Wszelkie informacje należy przekazać pod numerem telefonu 997/112 (całodobowo) lub 18 442-42-46 ( w godz. 7:30 – 15:30).

(MK)fot. KM Policji Nowy Sącz. 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: materiały prasowe KM Policji Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica