Posiadał marihuanę. Grożą mu 3 lata więzienia.

Posiadał marihuanę. Grożą mu 3 lata więzienia.
Podczas patrolu kryniccy policjanci zwrócili uwagę na mężczyznę, który na widok radiowozu dziwnie się zachowywał. Chaotycznie chował coś w kieszeni i był bardzo podenerwowany. Okazało się, że 31. latek posiadał marihuanę.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 9 marca około wpół do dziewiątej wieczór na ulicy Ebersa w Krynicy - Zdroju. - "Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Krynicy - Zdroju podczas patrolu zwrócili uwagę na mężczyznę, który na widok radiowozu chaotycznie chował coś w kieszeni i był bardzo podenerwowany". – informuje sierż. szt. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu – "Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili u 31. letniego mieszkańca pow. bartoszyckiego środki odurzające w postaci marihuany".  
    Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. (art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomani).

(MK). fot. KM Policji Nowy Sącz. 
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: materiały prasowe KM Policji Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica