Pracownice na medal. Dzięki ich postawie zatrzymano złodziejkę.

Pracownice na medal. Dzięki ich postawie zatrzymano złodziejkę.
Mieszkaniec Kielc, 29 lipca (poniedziałek) został okradziony w jednym z krynickich sklepów. Dwa dni póżniej - dzięki postawie personelu placówki - sprawczyni kradzieży znalazła w rękach Policji. Kobieta, mieszkanka Krakowa przyznała się do winy. 
 
- "Dwie pracownice przy współpracy z krynickimi policjantami -  w oparciu o posiadany zapis monitoringu - rozpoznały kobietę podejrzaną o kradzież. Ta ponownie przyszła na zakupy. Sprzedawczynie zamknęły sklep uniemożliwiając jej ucieczkę. Następnie niezwłocznie wezwały patrol policji, który zatrzymał podejrzewaną. – informuje st. sierż. Iwona Grzebyk Dulak, Oficer Prasowy KM Policji w Nowym Sączu. Policjanci odzyskali skradzione pieniądze i przekazali je właścicielowi. - Odważne pracownice krynickiego sklepu, swoją postawą zaskarbiły sobie nie tylko wdzięczność funkcjonariuszy, ale także poszkodowanego mężczyzny. Mamy nadzieję, że będą one wzorem dla innych osób, które znajdą się w podobnej sytuacji. – dodaje rzeczniczka. 
  Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego mieszkance Krakowa postawiono zarzut kradzieży. Kobieta przyznała się do popełnionego czynu i dobrowolnie poddała się karze.
 
Małgorzata Kareńska fot. KM Policji NS. 
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica