Śmiertelny wypadek w Nowej Wsi. Pod kołami zginął 66 letni pieszy.

Śmiertelny wypadek w Nowej Wsi. Pod kołami zginął 66 letni pieszy.
Późnym wieczorem, 11 maja na drodze krajowej 75 w Nowej Wsi doszło do śmiertelnego wypadku, w którym został potrącony pieszy. Poszkodowany zmarł w drodze do szpitala. Kierowca auta był trzeźwy.

- „Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący mitsubishi 69-letni mieszkaniec Krynicy - Zdroju, na drodze krajowej K75 w Nowej Wsi potrącił 66 - letniego pieszego, mieszkańca tej miejscowości. – informuje st. sierż. Iwona Grzebyk - Dulak, Oficer Prasowy KM Policji w Nowym Sączu. Potrącony mężczyzna zmarł prawdopodobnie w drodze do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu.
     Natomiast tylko dzięki szybkiej reakcji piwniczańskich policjantów, udało się uniknąć tragedii, którą mógł spowodować kompletnie pijany kierowca. – „Zupełnym brakiem wyobraźni wykazał się 39-letni mieszkaniec Roztoki Wielkiej, który mając w organiźmie blisko 4 promile alkoholu, wsiadł do samochodu i pojechał do Piwnicznej-Zdroju. Gdy dojechał do ulicy Kazimierza Wielkiego zatrzymali go tamtejsi policjanci. – mówi Oficer Prasowy.  Kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

red. Małgorzata Kareńska fot. przykładowe
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica