Stary Sącz. Marihuanę schowali w bieliźnie.

Stary Sącz.  Marihuanę schowali w bieliźnie.
Nastolatek uprawiał marihuanę na działce, a podczas zatrzymania susz ukrył w bieliźnie. Podobnie zachował się jego kolega. Pozostałe narkotyki policjanci znaleźli w samochodzie, a kolejne – w miejscu zamieszkania jednego z zatrzymanych.

Kilka dni temu, uwagę sądeckich policjantów zwróciło „Audi”, zaparkowane w rejonie „szlabanu” na ul. Jana Pawła II w Starym Sączu. Przy pojeździe stali mężczyźni, którzy na widok funkcjonariuszy wyraźnie się zdenerwowali. Jak się potem okazało trzech z nich miało przy sobie marihuanę, a dwóch schowało ją w bieliźnie. Narkotyki znajdowały się też w pojeździe, zamknięte w szklanym słoiku schowanym w tyle samochodu. Funkcjonariusze ustalili również, że wszystkie posiadane przez młodych mężczyzn narkotyki pochodzą z prywatnej uprawy.
    Na terenie gminy Łącko, w miejscu zamieszkania jednego z zatrzymanych, policjanci zabezpieczyli 6 krzewów konopi indyjskich o wysokości od 40 do 60 centymetrów. Jeszcze tego samego dnia, ich 18. letni właściciel usłyszał zarzut uprawy konopi oraz zarzut posiadania narkotyków.
   Kolejny z zatrzymanych usłyszał zarzut uprawy i przetwarzania środków odurzających, a trzeci - zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwa młodym mężczyznom grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

(MK) fot. KM Policji NS.
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KM Policji NS

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica