Stróże. Okradł klienta sklepu … ze spodni.

Stróże. Okradł klienta sklepu … ze spodni.
Zuchwały złodziej okradł wychodzącego z jednego ze sklepów w Stróżach klienta. Zabrał zakupione mu przed momentem dwie pary spodni, a gdy 58-latek próbował je odzyskać, stał się agresywny.
 
Policjanci otrzymali (5 marca) zgłoszenie o kradzieży i napaści na klienta jednego ze sklepów w Stróżach. - Funkcjonariusze udali się na miejsce zdarzenia i ustalili, że kilkanaście minut wcześniej pokrzywdzony przechodził z zakupami w rejonie sklepu spożywczego, gdy nagle zaczepił go nieznany mu mężczyzna. – informuje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu . - Złodziej zabrał zakupione przed momentem dwie pary spodni. Gdy 58.latek próbował je odzyskać, stał się wobec niego agresywny. Po chwili z ukradzionym towarem uciekł z miejsca zdarzenia.
    Funkcjonariusze ustalili tożsamość złodzieja i udali się do miejsca jego zamieszkania. 40. latek miał niemal promil alkoholu w organizmie. Został umieszczony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Gdy wytrzeźwiał,policjanci postawili mu zarzut kradzieży rozbójniczej (art. 281 kodeksu karnego w związku z art. 283), za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 40-letni mieszkaniec powiatu grybowskiego przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze.

(MK) fot. KM Policji NS

 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KMP Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica