Zmarła 81 letnia kobieta potrącona przez samochód.

Zmarła 81 letnia kobieta potrącona przez samochód.
Do zdarzenia doszło wczoraj (3 stycznia) około godz. 7. w Krynicy Zdroju na ul. Kraszewskiego. 55- letni kryniczanin, kierujący samochodem marki Opel potrącił 81- letnią mieszkankę Roztoki  Wielkiej. 

Kobieta  prawdopodobnie przechodziła przez jezdnię w miejscu do tego nie wyznaczonym. - "W wyniku potrącenia piesza z ciężkimi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala, gdzie w dniu dzisiejszym tj. 4 stycznia w godzinach porannych zmarła. - informuje st. sierż Justyna Basiaga, z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Kierujący samochodem był trzeźwy. Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku będą ustalane w postępowaniu, które prowadzi Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu.
 
(MK)
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze

2013-01-05 00:36:45 - okitbs ip:94.40.21.194
Niech dalej ludzie po ulicach w krynicy łażą jak krowy. Przez krynicę nie da się normalnie przejechać bo co parę metrów ktoś wyskakuje przed jadący samochód w ogóle nie patrząc czy coś jedzie. To dziwne że takie wypadki nie są częstsze. Ludzie trochę opamiętania ULICA TO NIE DEPTAK !!!!!!!!!!
2013-01-23 16:26:31 - KKK ip:82.33.88.152
Niestety prawda jest , ze w Polsce czlowiek nie jest bezpieczny nawet na przejsciu dla pieszych, kierowcy powinni zwracac wieksza uwage na pieszych , a nie zachowywac sie jak ostatni palanci bo ja jade to pieszy ma uciekac. Wiecej rozwagi kierowcy ulica to nie tor rajdowy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica