10.07.2020 PREMIERA książki "Listy płynące z serca.Kobiety dla kobiet" - ILONA ADAMSKA

10.07.2020 PREMIERA książki "Listy płynące z serca.Kobiety dla kobiet" - ILONA ADAMSKA

10.07.2020 PREMIERA książki "Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet" autorem tej wakacyjnej pozycji jest Ilona Joanna Adamska.
Partnerem Krakowskiego spotkania 09.09. z autorką i promocją książki , a dzień następny 10.09. spotkanie z okazji 10 lat IMPERIUM KOBIET. jest firma: ComfortRent Wypożyczalnia Samochodów, Wine Garage Spring Energy Drink Patronat min. Czarno na Czarnym i telewizja MTV24.TV -www.mtv24.tv.

Ilona Joanna Adamska dla naszej redakcji :

Właśnie odebrałam świeżutką, jeszcze cieplutką książkę "Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet". Jestem autentycznie poruszona.
Nigdy nie czekałam tak długo na książkę, która swoją premierę miała mieć 6 maja, ale pandemia pokrzyżowała nam plany. Warto było jednak czekać, bo zyskałyśmy nowe bohaterki (pierwotny plan uwzględniał tylko 30 pań, teraz jest ponad 60) oraz patronaty medialne takich cenionych mediów jak magazyn Uroda Życia, Radio Kolor telewizja MTV24.TV czy Sukces Pisany Szminką. Książka wygląda przepięknie. Prawie 320 stron! Piękny papier, super okładka, elegancka szata graficzna.

Dziękuję wszystkim Paniom, które wzięły udział w moim kolejnym (14 już!!) projekcie książkowym. Gratuluję Wam odwagi, bo listy są naprawdę osobiste, niezwykle szczere, emocjonalne. Jestem szczęśliwa, bo ta książka pokazuje mi, jak bardzo rozwinęłam się w ciągu ostatnich 5 miesięcy (od ostatniej książki Lwice Biznesu wydanej w styczniu), jak bardzo poszerzyłam swoje kontakty o nowe, wyjątkowe osoby.

W książce wzięło udział 65 Pań z czego 80% z nich weszło w mój projekt po raz pierwszy! I właśnie Wam pragnę najbardziej podziękować. Za cierpliwość, bo faktycznie trochę nam zeszło ze składem i drukiem (ale wyszło nam to na dobre!), za zaufanie osobie o której tylko słyszałyście od znajomych lub znałyście z wpisów na Facebooku czy Instagramie.

Dziękuję wszystkim Gwiazdom, które napisały swój list, dziękuję Jackowi Santorskiemu za psychologiczny komentarz do książki. Dziękuję Ani Gardyniak - mojej kochanej korektorce z którą współpracuję od prawie 10 lat. Dziękuję Ani Nowak - graficzce oraz Zosi Koryto za projekt okładki.

Książka swoją prapremierę ma dzisiaj(10.07) podczas spotkania Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu w Warszawie. Huczną medialną galę planuję 30 września (i tu UWAGA- mała zmiana planów - impreza będzie połączona z 10.-leciem Imperium Kobiet. Planuję event także z udziałem panów, nie na 200 a 300 osób - dlatego miejsce, ale nie data - mogą jeszcze ulec zmianie!). Szykuje się MEGA WRZESIEŃ w Krakowie i Warszawie. I MEGA IMPREZY O KTÓRYCH BĘDZIE GŁOŚNO W STOLICY. i KRAKOWIE.

Materiał dzięki uprzejmości Ilona Joanna Adamska
Opracował : MTV24.TV 2020

Na spotkanie z Iloną Adamską 09.09.i 10.09. w Krakowie  zapraszają : www.comfortrent.com.pl  , WINE GARAGE , Spring Energy Drink .


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica