19 - letnia Ola Ziółkowska – rozwija karierę w modelingu.

19 - letnia Ola Ziółkowska  – rozwija karierę w modelingu.
19 - letnia Aleksandra Ziółkowska z Tęgoborzy podczas wyborów Miss Polonia Małopolski 2013, które odbyły się w zakopiańskim hotelu Mercure Kasprowy wystąpiła jako modelka. Konkurs piękności połączony jest bowiem z Zakopane Fashion – pokazem mody. 
 
Modelka Ola Ziółkowska jest tegoroczną absolwentką nowosądeckiego jezuickiego Centrum Edukacji. Swoją karierę na wybiegu zaczynała od castingu, a potem - finału wyborów Miss Polonia Ziemi Sądeckiej 2012 organizowanej przez Joannę Durlak, właścicielkę Sądeckiej Agencji Modelek. Otrzymała wówczas tytuł Miss Gracja. - Z wyborów piękności do modelingu trafiłam w taki sposób, że zauważył mnie Zygmunt Fura z agencji modelek Rores Models. Obecnie jestem związana z nią. Rozwijam się też sama. Dostaję kontakty, jestem polecana przez różne osoby. Dzięki temu znalazłam się w Zakopanem mówi Ola, która  na swoim koncie ma już kilka sukcesów. Została Dziewczyną Roku 2012 w konkursie organizowanym od kilku lat przez Redakcję Stylowego Magazynu Studenckiego oraz Rores Models. W tegorocznej edycji głosowali internauci z 37 krajów. Wyniki światowego konkursu Mister Roku 2012 i Dziewczyna Roku 2012 ogłoszono w Krakowie. 
    Ola jest blondynką z niebieskimi oczami. Przy 176 centymetrach wzrostu, ma wymiary 92/ 62/92 cm. Rozmiar ubrania – 36, butów – 39. Wysoka i smukła, dzięki świetnym warunkom fizycznym fantastycznie prezentuje  się na wybiegu. Znakomicie daje sobie też radę z chodzeniem na wysokich obcasach. Planuje studiować fizjoterapię, a także wgłębiać się w modeling. Życzymy powodzenia. 
 
Małgorzata Kareńska fot. aut 
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica