'Pitbull. Niebezpieczne kobiety'. Joanna Kulig - w roli policjantki.

'Pitbull. Niebezpieczne kobiety'. Joanna Kulig  - w roli policjantki.
Joanna Kulig gra jedną z głównych ról w najnowszym  filmie Patryka Vegi "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Pochodząca z Muszynki aktorka wciela się w postać policjanki. Na ekrany kin produkcja wchodzi 11 listopada. 

Dzisiaj, 11 listopada na ekrany kin w całej Polsce wchodzi najnowszy film w reżyserii Patryka Vegi "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Utalentowana aktorka Joanna Kulig, góralka z Muszynki wciela się w nim w postać Zuzanny. Młoda dziewczyna ma pracę, ale wpada na pomysł aby wstąpić w szeregi policji. Tam przechodzi metamorfozę.
   Obok Joanny Kulig w filmie wstępują Anna Dereszowska (Jadźka) Andrzej Grabowski (Gebels), Piotr Stramowski (Majami), Alicja Bachleda - Curuś, Magdalena Cielecka, Sebastian Fabijański, Maja Ostaszewska, Tomasz Oświeciński, Artur Żmijewski oraz mistrzyni świata w boksie - Agnieszka Rylik.
*****
Joanna Kulig jest wszechstronnie utalentowaną aktorką filmowa i teatralna. Potrafi wcielić się zarówno postać komediową, jak i dramatyczną. Na swoim koncie ma wiele znakomitych ról. Zagrała między innymi w filmie Małgorzaty Szumowskiej „Sponsoring”, który był pokazywany w najlepszych paryskich kinach. Od kilku sezonów widzowie telewizyjnej „Dwójki” śledzą losy granej przez nią Igi w serialu „O mnie się nie martw”.Jest także utalentowana i wykształcona muzycznie. Ukończyła Wydział Wokalno – Estradowy krakowskiej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego. Karierę artystyczną rozpoczęła od udziału w „Szansie na sukces” (1998). Wygrała odcinek śpiewając piosenkę Grzegorza Turnaua. Zagrała tez rolę tytułowej Hanki, w spektaklu muzycznym Teatru Telewizji (reż. Borysa Lankosza) „Pamiętnik Pani Hanki” , który powstał z okazji 100. rocznicy urodzin Jerzego Wasowskiego.

Małgorzata Kareńska fot. aut. 


Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica