Ada Szulc & Michał Szpak. Tłumy na Deptaku.

Ada Szulc & Michał Szpak. Tłumy na Deptaku.
Po Gienku Losce, zwycięzcy muzycznego show X Factor, Krynica gościła kolejnych finalistów tegoż muzycznego show. 6 i 7 sierpnia (sobota, niedziela) na Deptaku w otoczeniu ochroniarzy pojawili się Michał Szpak i Ada Szulc.

Podczas obu koncertów centrum uzdrowiska został oblężony przez fanów, kuracjuszy, wczasowiczów oraz mieszkańców. Dojście pod samą scenę było wręcz niemożliwe. 21 letni Szpak, pojawiwszy się na scenicznych deskach wywołał spore zamieszanie. Nic dziwnego! Wyglądem przypomina dziewczynę i to taką, która lubi wyróżniać się z tłumu. Makijaż, błyskotki, bardzo długie, godne pozazdroszczenia włosy. Podczas godzinnego koncertu wykonał przede wszystkim zagraniczne hity, bisował zaś utworem „Dziwny ten świat” z repertuaru Czesława Niemena.
   Natomiast zdobywczyni trzeciego miejsca, niewysoka i nieśmiała 22 letnia Ada Szulc uważana za najbardziej utalentowaną z całej trójki finalistów, na estradzie pojawiła się skromnie ubrana, bez śladu makijażu. Studentka farmacji z Chrzanowa, zaśpiewała piosenki z repertuaru zespołu „Chilitoy”(m.in. „Voices”, „Do you remember me”), którego od kilku lat jest wokalistką. Na deser pozostawiła utwór Leonarda Cohena „Hallejujah”. Trzeba było wykazać nie lada wysiłek, aby zdobyć autografy idoli, których pragnęły przede wszystkim nastolatki.

Małgorzata Kareńska & Andrzej Gulewicz
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze

2011-08-12 23:46:18 - darek ip:91.192.0.2
szpak zaspiewał też piosenki swoje z zespołem miedzy innymi-Czasochłonność a fanki troche wyrośniete^
2011-08-13 11:33:04 - Saki ip:83.22.63.182
Szpak wykonał wiele swoich piosenek (z poza programu) z zespołem Whiplash. Widziałam dwa w/w koncerty i - niestety - Ada nie posiada rewelacyjnego głosu. Szpak dużo bardziej mniej przekonał: jest porywający, charyzmatyczny i zdecydowanie najbardziej utalentowany. Gdy śpiewa, jest bardzo emocjonalny i ma wielką siłę w głosie. Ada ma ładny głos (choć z dzieciencą, trochę denerwującą manierą), ale to nic poza tym. Dlatego też wybór jest prosty. Michał może być kimś wielkim i mimo że podczas X Factor nie byłam przekonana, teraz przekonałam się, że to, w jaki sposób śpiewa, jest nieprzeciętne, jest... magiczne.
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica