Artykuły

Anna Kopciowska dla MTV24.TV : W jaki sposób pozbyć się negatywnych uczuć i cieszyć się życiem?

Anna Kopciowska dla MTV24.TV : W jaki sposób pozbyć się negatywnych uczuć i cieszyć się życiem?

Jesteś tak zabiegany, tak zajęty codziennymi sprawami, że czasami tracisz poczucie, co jest ważne, a co najważniejsze. Nie wiesz, co masz zrobić w pierwszej kolejności; raport dla szefa, spotkanie z klientem, czy odebranie dziecka ze szkoły lub wizyta u lekarza, którą odkładasz od miesięcy jest dzisiaj najważniejsza. Doba gdyby miała 48 h, może byłoby lepiej. Nie sądzę, nawet gdyby doba trwała cały tydzień ten schemat, powiela się zawsze. Brak czasu na sen, brak czasu na odpoczynek, na rozmowę z dzieckiem, partnerem życiowym, brak czasu na bycie przez chwilę w samotności. Ciągle coś, ciągle gdzieś.
Poleca : MTV24.TV - BE-ART exclusive- jedyna taka galleria.

Poleca : MTV24.TV - BE-ART exclusive- jedyna taka galleria.

Każdy, kto uważa, że rolą galerii sztuki jest jedynie prezentacja dzieł zrzeszonych w jej kręgu artystów, powinien odwiedzić internetową galerię sztuki BE-ART exclusive! Poleca : MTV24.TV
Patronat MTV24.tv: MAGAZYN IMPERIUM KOBIET STARTUJE Z PLEBISCYTEM IMPERIUM URODY

Patronat MTV24.tv: MAGAZYN IMPERIUM KOBIET STARTUJE Z PLEBISCYTEM IMPERIUM URODY

Już po raz drugi redakcja magazynu IMPERIUM KOBIET organizuje plebiscyt na najlepszy kosmetyk roku pod hasłem IMPERIUM URODY. Tegoroczna edycja została połączona z plebiscytem Imperium SPA, który w ubiegłym roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem.
"Down_us" O inności na deskach krynickiej sceny.

„Down_us” O inności na deskach krynickiej sceny.

2014-09-25 | Kultura i rozrywka | Krynica
Aktorzy Magdalena Walach i Marcin Sianko wystąpili (23 września) na deskach sceny Pijalni Głównej w przedstawieniu „down _us”. Zagrali młode małżeństwo, które oczekuje dziecka. Jak sobie radzą, gdy rodzi się niepełnosprawna córeczka?
Patronat MTV24.tv/Małopolskie.tv 	 Oficjalna premiera marki LIGIER w Warszawie

Patronat MTV24.tv/Małopolskie.tv Oficjalna premiera marki LIGIER w Warszawie

Oj działo się działo , piękny czerwony samochód do którego tego wieczoru wzdychały wszystkie kobiety obecne na jego premierze. Media patronat MTV24.tv / Małopolskie.tv . W miniony wtorek w restauracji Krasnodwór na warszawskim Bemowie odbyła się oficjalna premiera wprowadzenia na polski rynek nowej marki - LIGIER, stworzonej przez byłego kierowcę Formuły 1 Guy'a Ligier.
MTV24.tv poleca w Law Business Quality - Mohammad Zahoor ( wywiad )

MTV24.tv poleca w Law Business Quality - Mohammad Zahoor ( wywiad )

Telewizja MTV24.tv /Małopolskie.tv , poleca najnowsze wydanie pisma Law Business Quality , które już dostępne jest we wszystkich dobrych salonach prasowych na terenie kraju. Wywiad z Mohammad Zahoor został przeprowadzony dzięki uprzejmości firmie Music Media Press i MTV24.tv w Warszawie. Podczas pobytu promocyjnego Kamaliya i jej męża.
Joanna Kulig: mądra, utalentowana & zjawiskowa.

Joanna Kulig: mądra, utalentowana & zjawiskowa.

2014-09-18 | Kultura i rozrywka | Krynica
Joanna Kulig to wszechstronnie utalentowana aktorka filmowa i teatralna, pochodząca z Muszynki. Potrafi wcielić się w postać komediową, ale i dramatyczną. Od 5 września widzowie telewizyjnej „Dwójki” śledzą losy granej przez nią Igi w serialu „O mnie się nie martw”.
Down_us. Warsztaty & spektakl ze znanymi aktorami.

Down_us. Warsztaty & spektakl ze znanymi aktorami.

2014-09-16 | Kultura i rozrywka | Krynica
Aktorzy Magdalena Walach i Marcin Sianko wystąpią w przedstawieniu, na które zaprasza Stowarzyszenie GRAAL. Spektakl zostanie wystawiony w Pijalni Głównej, 23 września (wtorek) w ramach projektu „down_us”.
Łabowa: mieszkańcy powitali nadchodzącą jesień.

Łabowa: mieszkańcy powitali nadchodzącą jesień.

Wczoraj (14 września) w Łabowskim Parku mieszkańcy gminy tańcem i śpiewem powitali nadchodzącą, nową porę roku. „Jesień Łabowska” stała się również okazją do posadzenia młodych drzewek.
Tłumy sądeczan na "Niedzieli z Ojcem Pio"

Tłumy sądeczan na "Niedzieli z Ojcem Pio"

Tłumy sądeczan uczestniczyły w XI Festynie Rodzinnym "Niedziela z Ojcem Pio". Kolejna edycja tego wydarzenia odbyła się (14 września) na stadionie sportowym w Zawadzie. Urząd Miasta reprezentowała wiceprezydent Bożena Jawor.
Muszyna. "Kraina Łagodności" Jerzego Harasymowicza.

Muszyna. „Kraina Łagodności” Jerzego Harasymowicza.

2014-09-12 | Kultura i rozrywka | Krynica
21 sierpnia 1999 roku zmarł w Krakowie, poeta Jerzy Harasymowicz (ur. 24 lipca 1933 w Puławach). Współzałożyciel grup poetyckich „Muszyna” i „Barbarus”, doczekał się w Muszynie własnej ławeczki. Rozsławił miasto jako „Krainę Łagodności”.
Poplenerowe wystawy ikon u "Nikifora".

Poplenerowe wystawy ikon u „Nikifora”.

2014-09-10 | Kultura i rozrywka | Krynica
Do 18 września w Muzeum Nikifora oglądać można poplenerową wystawę ikon. Prace są owocem międzynarodowych warsztatów „Sarepta z ikoną” w Nowicy. Kolejną ekspozycją będą „Ikony świąteczne”.
Ilona Adamska - KOBIETA WOJOWNIK specjalnie dla MTV24.tv

Ilona Adamska - KOBIETA WOJOWNIK specjalnie dla MTV24.tv

Nasz dzisiejszy wywiad nie jest przypadkowy. Umawiamy się telefonicznie na rozmowę z Iloną Adamską, która nieustannie jest gdzieś w drodze. Podróżuje z prędkością światła przemierzając nie tylko główne miasta Polski, ale i kontynenty. Ilona Adamska została nominowana do prestiżowej nagrody w plebiscycie KOBIECY BIZNES 2014. , którą odbierze już 21-23 września w ekskluzywnym hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa.
 Grażyna Brodzińska koncert gwiazdy w Uzdrowisku Szczawnica  20 września 2014 ,poleca :MTV24.tv

Grażyna Brodzińska koncert gwiazdy w Uzdrowisku Szczawnica 20 września 2014 ,poleca :MTV24.tv

2014-09-10 | Kultura i rozrywka | Kraków
Fundacja Andrzeja Mańkowskiego-Szczawnica ma zaszczyt zaprosić Państwa na występ gwiazdy polskiej sceny operetkowej Grażyny Brodzińskiej. Będzie to finałowe wydarzenie nowego projektu „OperArt 2014” poświęconego klasyce, nawiązującego do przedwojennych tradycji szczawnickiego kurortu tętniącego życiem kulturalnym i artystycznym.
Brathanki - atrakcją V Festiwalu Biegowego.

Brathanki - atrakcją V Festiwalu Biegowego.

2014-09-09 | Kultura i rozrywka | Krynica
Jubileuszowy, piąty Festiwal Biegowy, największa tego typu impreza – za nami. Oprócz konkurencji biegowych, odbywały się koncerty. Gwiazdami wieczorów były formacje „Brathanki” i „Lachersi”.
O.S.T.R. zagra na krynickim Deptaku!

O.S.T.R. zagra na krynickim Deptaku!

2014-09-09 | Kultura i rozrywka | Krynica
Na krynickim Deptaku, 11 października wystąpi O.S.T.R., czołowy artysta polskiego rapu. Tak zadecydowali młodzi ludzie. W programie imprezy nie zabraknie też pokazów breakdance, zośki i występów lokalnych grup hip - hopowych.
12
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica